Top menu

Technologia Google TłumaczTłumacz

Tradycyjne · Lokalne · Naturalne produkty obszarów LGD Rozwój Ziemi Lubaczowskiej i CK Podkarpacie

Narolska Majówka

Jak co roku w Gminie Narol zapowiedzią wiosennych wydarzeń kulturalnych jest Narolska Majówka. Przy muzyce zespołów wokalnych i kapel ludowych, na Rynku bawią się nie tylko mieszkańcy Narola, ale także okolicznych miejscowości oraz turyści i zaproszeni goście. Wydarzenie to jest doskonałą propozycją na długi weekend.

Mówiąc o Narolskiej Majówce warto wspomnieć tradycję tych pierwszych. Iskrą do przygotowania imprezy, która mieściłaby w sobie szereg wydarzeń kulturowych, muzycznych, patriotycznych i regionalnych, było wstąpienie Polski do Unii Europejskiej. Od 1 maja 2004 r. można liczyć kolejne lata świętowania Majówki. Wyjątkowe koncerty z cyklu Narolskich Spotkań uświetniały to wydarzenie. Wspomnieć należy wiosenne pikniki pod Pałacem hrabiego Feliksa Antoniego Łosia. Od kilku lat Narol odkrywa Smaki Regionalnych Nalewek, dostępne są stoiska z regionalnymi produktami, przygotowywane są liczne zawody sportowe i występy artystyczne.

Organizatorzy układając program chcą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego z biegiem lat zmieniała się formuła Narolskiej Majówki.

Termin i miejsce: początek maja, Narol.

Informacje: http://www.narol.pl/  ,  http://roztoczewita.pl/tag/narolska-majowka/

Producent: Gminny Ośrodek Kultury w Narolu

Zobacz wszystkie produkty producenta

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat